CEO ‘Hep Birlikteyiz’ etkinliğinde temizlik görevlisi oldu

Tesis yönetim şirketi ISS Türkiye’nin her sene geleneksel hale getirdiği “Hep Birlikteyiz” etkinliği üst düzey yöneticilerin de katılımıyla gerçekleşti. Etkinlik kapsamında yöneticiler, saha çalışanlarının görevlerini bir günlüğüne üstlenerek farklı bir deneyim yaşadılar, onların karşı karşıya olduğu zorluklar ve müşteri beklentileri hakkında deneyim sahibi oldu.

CEO TEMİZLİK GÖREVLİSİ OLDU, CFO AŞÇI YARDIMCISI

Etkinlikte ISS Türkiye CEO’su Cavit Habib temizlik görevlisi, CCO Anıl Altınküplü aşçı yardımcısı, CFO Oral Yalman aşçı yardımcısı, COO Dağhan Yalçın teknik personel, COPO Gülfem Büyükkırcalı Ömerali aşçı yardımcısı ve CLO Gamze Baykal da aşçı yardımcısı olarak bir gün boyunca çalıştılar. Ayrıca yine ISS Türkiye direktörleri ve segment başkanları da, güvenlik görevlisi, bulaşıkhane personeli, teknik bakım görevlisi gibi işleri üstlendiler.

İlki 2015 yılında düzenlenen etkinlik, ISS Türkiye yöneticilerinin farklı pozisyonlarda görev alan çalışanların yaşadıkları ile ilgili farkındalıklarını artırmalarını amaçlarken, aynı zamanda saha çalışanları ile yöneticiler arasındaki mesafenin de kapanmasına yardımcı oluyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x