Uraz Kaygılaroğlu’nun başı takipçisiyle dertte


Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’na iddiaya göre yurt dışında yaşayan takipçisi Derya Ö.(40), musallat oldu. Derya Ö. tarafından tehdit ve hakaret dolu mesajlar alan ünlü oyuncu, dayanamadı. Korku ve panikle savcılığa başvuran Kaygılaroğlu takipçisiyle davalık oldu.

“CİNSEL HASTALIK KAPMANI, ÖLMENİ DİLİYORUM”

Ünlü oyuncuyu sıkı takibe alan kadın, 5 Haziran 2023 günü Kaygılaroğlu’na destan gibi bir mesaj attı.

“Cinsel hastalık kapmanı diliyorum. Ölmeni diliyorum her gün. Senin psikopat olduğunu herkese söylüyorum. Beni yok etmeye çalıştın, benden intikam aldın. Yaptığında bir b*k olsa, ne biçim adamsın sen” şeklindeki mesajları gören ünlü oyuncu büyük şok yaşadı.

BABALIĞINDAN VURDU, BELA OKUDU

Yazdıkları bununla da bitmeyen Derya Ö., iddiaya göre devamında “Haftada bir çocuğunu görüp reklam yapıyorsun, insanlar seni iyi baba zannediyor.

Hayvanlar bile senin gibi değil. Paran var diye her şeyi yapabileceğini zannediyorsun, Türkiye’nin pisliğisin, yurt dışında sana kimse bakmaz. Bana travmalar yaşattığını farkında mısın? Allah belanı versin. Hayatında hiç bir şey yolunda gitmesin. Sadece kötü şeyler olsun” şeklindeki mesajlarını sürdürdü.

ÜNLÜ OYUNCU TEHDİT VE KÜFÜRLERE DAYANAMADI

Sabah’ın haberine göre, aldığı mesajlar karşısında ne yapacağını şaşıran ünlü oyuncu, soluğu savcılıkta aldı. Kaygılaroğlu’nun şikayeti sonrası başlatılan soruşturmada tanık Atalay Ş. de ifade verdi.

İfadesinde ünlü oyuncunun şüpheli Derya Ö.’den mesajlar aldığını, şüphelinin “Sen görürsün, sana hayatı dar edeceğim” şeklinde mesajlar attığını ileri sürdü.

TAKİPÇİSİYLE DAVALIK OLDU

Ancak şüpheli Derya Ö.’nün yapılan tüm araştırmalara rağmen ifadesi alınamadı. Bunun üzerine şüpheli kadın hakkında adli makamlarca yakalama emri çıkartıldı.

Savcılık, dosya kapsamında iddiaları destekler nitelikteki mesaj tutanağı gereğince şüpheli Derya Ö.’nün “Zincirleme suç saikiyle hakaret” suçundan 3 yıl 6 aya kadar hapsini istedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x